У Запорізькій обласній клінічній лікарні триває реалізація декількох проєктів за програмою Президента України «Велике будівництво» та створюється велике медичне містечко. Як тривають роботи – оглянула заступниця голови ОДА Олександра Старуха Злата Некрасова.

Наразі в лікарні виходять на фінішну пряму роботи з термомодернізації головного корпусу. Також триває реконструкція фасаду, вхідної групи медзакладу з урахуванням вимог інклюзії, та облаштування території навколо. Зокрема, ремонтники проводять інженерні мережі, укладають бруківку, встановлюють скамійки та вуличні світильники.

Нагадаємо, що обласна клінічна лікарня стане базисом створення першого в Україні  регіонального медичного ХАБу. На  території, де планується сформувати медичне містечко,  вже функціонують декілька закладів охорони здоров’я, медичний коледж, ряд кафедр Запорізького державного медичного університету та Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

Перші кроки до реалізації медичного хабу вже зроблено – за програмою «Велике будівництво» реконструйовано приймально-реанімаційне відділення, також створено вертолітний майданчик, який дасть поштовх до реалізації  проєкту санавіації на території Запорізької області.