Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні зустрівся з керівниками територіальних громад – на повістці дня стояло наповнення бюджетів ОТГ.

За доходами від експорту Запорізька область – третя в Україні, а за обсягами бюджетів лише шоста. Чому ми повністю не використовуємо свій потенціал? Це питання необхідно розглянути у кожній громаді, визначити об’єктивні та суб’єктивні чинники наповнюваності місцевих скарбниць, скоординувати дії з усіма структурами, від яких залежать бюджетні надходження, забезпечити ефективне використання державних субвенцій, — наголосив очільник регіону Олександр Старух.

За словами очільника області, збільшення надходжень до місцевих бюджетів дозволить виконати соціальні зобов’язання та розвивати території — будувати та капітально ремонтувати школи, лікарні, дитсадки, оновлювати дороги і водогони. Додаткові кошти нададуть можливість будувати та капітально ремонтувати школи, лікарні, дитсадки, оновлювати дороги і водогони. А якщо у громади є цікаві ідеї, а своїх грошей не вистачає, можна спробувати сили на конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку.  За новими правилами, цей ресурс формується до 1 серпня, на два наступні роки. Саме тому, вже до 15 червня до облдержадміністрації треба подати якісно підготовлені проекти на 2022-2023 роки. Їх розглянуть та затвердять фахівці, а остаточний вердикт винесе комісія Мінрегіону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *