Запорізька обласна державна адміністрація ініціювала всеукраїнське обговорення комплексного відновлення острова Хортиця. Дискусійна платформа отримала назву — «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє».

Взяти участь у дискусії запрошують фахівців різних галузей регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Перший етап обговорень в онлайн-режимі відбудеться вже найближчої п’ятниці, 16 квітня, об 11:00.

Обговорення торкнуться таких тем, як туризм, культура, відпочинок, інфраструктура. Для того, щоб приєднатися до дискусії достатньо заповнити форму реєстрації, розміщену за посиланням

Як вже зазначалося раніше, на Хортиці в цьому році планують почати відновлення парків та Музею історії запорозького козацтва. Він увійшов до переліку 150 туристичних «магнітів», які планується реконструювати в межах програми «Велике будівництво».

«Саме для того, щоб розуміти, що зараз на Хортиці, що може і має там бути, обласна влада починає велику розмову про долю острова. Відверту розмову, в якій зможуть взяти участь усі охочі. Зберігаючи автентичність й унікальність острова, ми маємо зрозуміти майбутнє Хортиці», – сказав глава ЗОДА Олександр Старух.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *