Запоріжжі завершився Чемпіонат України з боксу серед жінок-2021. Змагання проходили з 14-го по 18 вересня на базі спортивно-готельного комплексу Sunrise Park. Жіночий Чемпіонат України став  одним з головних турнірів національного рівня в українському боксі. За підсумками першості буде сформований новий склад Національної збірної України серед жінок для участі у Чемпіонаті світу-2021.

Дві нагороди зуміли лишити вдома запорізькі боксерки – чемпіонкою України у вазі 50 кг стала Ольга Шалімова. Бронзову нагороду у вазі 60 кг здобула Єлизавета Косенко.

Емоціями після перемоги поділилася і Ольга Шалімова, відзначила, що фінальний поєдинок був не простим.

«Дуже важкий бій, дуже втомилася, дійсно, дуже важка суперниця. Я її дуже поважаю, і можу сказати, що я дуже рада, що судді мені підняли руку і що все добре», — зазначила новоспечена чемпіонка України.

Перемогу у командному заліку здобули спортсменки з міста Києва (3 золоті, 5 срібних та 5 бронзових нагород).

До вашої уваги результати чемпіонату України.