У Запорізькій області триває п’ятий етап кампанії з вакцинації. Зараз щеплення зробити може кожен бажаючий, не залежно від віку та соціальної групи. Для цього потрібно мати при собі документ, що засвідчує особу і прийти до одного з центрів масової вакцинації.

Робота таких центрів – під пильним контролем обласної влади. Днями заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова перевірила два центри масової вакцинації – в ТЦ Амстор (вул. Перемоги, 64), і ТРК «Сіті-Молл» (вул. Запорізька 1Б).

У вакцинації на «Амсторі» вже задіяні 5 мобільних бригад, при необхідності їх кількість будуть збільшувати. У Запорізькій області в наявності є три вакцини — «Pfizer», «CoronaVac», «AstraZeneca», які в даний час представлені в Україні, найближчим часом з’явиться четверта — «Moderna».

— Поспілкувалися з людьми, дізналися що турбує. Провели бесіди з медпрацівниками. Бригади навчені, кваліфіковані, дадуть відповідь на всі питання, що стосуються Вашого самопочуття під час вакцинації, дадуть відповідні рекомендації. З огляду на, що наближається чергова хвиля пандемії, це дуже важливо — убезпечити себе. Вакцина проти COVID-19 стане найважливішим інструментом, який в поєднанні з існуючими профілактичними заходами допоможе взяти пандемію під контроль, — зазначила Злата Некрасова.

Вакцинуватися в центрах можуть дорослі віком від 18 років. Запис проводиться через реєстратури територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря. Також на щеплення можна записатися через сайт медичної інформаційної системи Helsi.me. При зверненні в центр вакцинації при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Адреси пунктів вакцинації:

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №1»: пр. Соборний, 88. Час роботи — пн-пт, з 9:00 до 15:00.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2»: вул. Авраменко, 4. Час роботи — пн-пт, з 9:00 до 15:00.

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5»: вул. Запорізького козацтва, 25. Час роботи — пн-пт, з 9:00 до 15:00.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8»: вул. Харчова, 8. Час роботи — пн-пт, з 9:00 до 15:00.

ТРК «City Mall»: вул. Запорізька, 1Б. Час роботи — щодня, з 10:00 до 17:30.

2-й поверх ТЦ «Амстор»: вул. Перемоги, 64. Час роботи — щодня, з 10:00 до 18:00.