Народним депутатам України від нашої області вдалося залучити на розвиток регіону майже 80 млн. грн. І це – тільки перші результати нового формату співпраці обласної влади та парламентарів. Минулого тижня пройшла зустріч народних депутатів України з очільником області Олександром Старухом, під час якої вони прийняли рішення створити міжфракційну депутатську групу, яка буде відстоювати інтереси Запорізького краю у столиці. За результатами зустрічі є перші чудові новини для регіону.

Завдяки народному депутату України Геннадію Касаю придбають стаціонарну рентгенографічну систему для обласної дитячої лікарні (5 млн. грн.) та реконструюють стадіон у Запорізькому НВК № 110 у Південному мікрорайоні. 

Новий імпульс для розвитку отримає обласна клінічна лікарня. За ініціативи народного депутата України Євгена Шевченка тут з’явиться сучасний апарат штучного кровообігу (10 млн. грн.), а за підтримки народного депутата Павла Мельника встановлять нове обладнання в урологічному відділенні (3 млн. грн.). Загалом, на потреби обласної громади надійде 26,8 млн. грн.

Також народні обранці активно відстоювали у Києві інтереси виборців своїх округів. Так, Сергій Мінько пролобіював виділення 10 млн. грн. на завершення будівництва надсучасної льодової арени у Мелітополі. Зусиллями Юлії Яцик куплять три цифрові мамографи для лікарень Василівки, Дніпрорудного та Енергодара майже на 10 млн. грн., а Марина Нікітіна у співпраці з Урядом винайшла можливість профінансувати добудову приймального відділення Пологівської лікарні (700 тис. грн.). 

За сприяння Павла Мельника нове медобладнання з’явиться у Михайлівській лікарні (531 тис.) та Токмацькій лікарні, де завершується реконструкція за програмою «Велике будівництво» (880 тис. грн.). А в Приморську облаштують футбольне поле зі штучним покриттям (5.5 млн грн)

Народні депутати України Роман Соха та Сергій Штепа залучили кошти на оновлення 30 об’єктів у м. Запоріжжі. Так, в обласному центрі з’явиться нове вуличне освітлення, відремонтовані бібліотеки та нові шкільні стадіони.

Вдячний кожному народному депутату, хто долучився до розвитку рідного краю. Завдання місцевих громад – оперативно та ефективно використати цей ресурс для покращення життя людей. Впевнений, у майбутньому наша співпраця буде тільки поглиблюватись і приносити ще більше користі для запоріжців, — наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.