15 червня завершився прийом заявок на конкурс інвестиційних проектів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році. Громади Запорізької області встигли зареєструвати на електронній платформі ДФРР 107 проєктів. Більшість з них направлена на покращення інфраструктури, реконструкцію та ремонт соціально важливих об’єктів, створення безпекових центрів, придбання обладнання для Центрів надання адміністративних послуг.   Тепер проекти розглянуть у державному фонді регіонального розвитку, і вирішать, на які виділити фінансування.

Вже зараз, громадам варто думати про те, які проекти вони хочуть втілювати далі. На інвестиційні проєкти, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2023 році, планується розпочати з 1 січня 2022 року. На цьому наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час наради з керівниками районів.

-Це питання потрібно опрацьовувати глибше. У громад має бути власна стратегія розвитку, проаналізовані всі проблеми території та, відповідно, поставлені завдання з їх вирішення. Тому підготовку до наступного конкурсу варто розпочинати вже сьогодні, — підкреслив Олександр Старух.