Коронавірус продовжує псувати плани українських спортсменів. Так цими днями шестеро Запорізьких спортсменів мали представити Україну на командному чемпіонаті Європи, що 29-30 травня ідбудеться  в польській Сілезії.

До складу збірної України  увійшли Майстри спорту України міжнародного класу Вікторія Ратнікова (100м), Катерина Климюк (4х400)м та Ганна ГАЦЬКО (спис).

Майстри спорту України Юрій Кушнірук (спис), Микита Барабанов (4х400 м) та Андрій Васильєв (4х100 м) у складі чоловічої естафетної команди.

Запоріжці, у складі збірної України, готувалися до першості Європи на зборах у Луцьку. Втім напередодні вильоту до Польщі у кількох представників збірної з інших областей виявили коронавірус. Тож федерація легкої атлетики України скасувала участь нашої команди в чемпіонаті Європи.

Для запорізьких спортсменів це вже третя поспіль  прикра ситуація з ковід – спочатку в ізоляцію потрапили Вікторія Ратнікова і Катерина Климюк, які мали готуватися до Олімпійських Ігор (у Климюк вже є ліцензія). Потім Анна Гацько не змогла взяти участь в Кубку Європи з метань, через хворобу інших членів команди.