Сьогодні, під час брифінгу в обласній клінічній лікарні, за участю Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха, обговорювали темпи втілення проектів президентської програми «Велике будівництво» у Запорізькій області. Нагадаємо, за словами Міністра регіон за результатами першого півріччя 2021 року впорався із завданням на 52%.

Відповідаючи на запитання ЗМІ про терміни завершення мостів, посадовці зазначили наступне:

-Вчора робили детальну інспекцію будівництва Запорізьких мостів. Не хоччеться забігати на перед, адже наприклад ситуацію із «Захарієм» ніхто не міг передбачити, але по тому що ми бачимо — цього року буде зроблено більше навіть чим ми очікували. Ми не будемо поспішати до 30-ї річниці незалежності, адже все має бути зроблено за технологією, а не до якоїсь дати. Втім думаємо до кінця року буде зроблено перехід через старий Дніпро, один перехід вантового мосту, — розповів голова ЗОДА Олександр Старух.

-Бачили сьогодні  ситуацію на мостових переходах – динаміка дуже добра, і цього року буде все як ми плануємо, — підтвердив міністр Олексій Чернишов.