Цими вихідними будмайданчик флагмана президентської програми «Велике будівництво», запорізьких мостів, відвідали  міністр інфраструктури Олександр Кубраков, заступник голови «Укравтодору» Андрій Івко, начальник відділу аналізу якості доріг Денис Дорошенко. Їх супроводжував керівник Служби автодоріг у Запорізькій області Олег Галич.

Два роки тому цього дня  я вперше відвідав будівництво запорізьких мостів разом із ПрезидентомВолодимиром Зеленським.  На той момент завдання добудувати мости у Запоріжжі для більшості українців здавалось жартом. Однак у всієї команди «Великого будівництва» було чітке розуміння, що треба робити: налагодити управлінські процеси, найти фінансування та надійного підрядника, — сказав Олександр Кубраков, — Зараз ми доводимо, що Україна здатна реалізовувати амбітні цілі. Роботи на найвідомішому довгобуді Незалежності відбуваються у режимі 24/7. Темпи максимально швидкі, без втрата якості.

Станом на сьогодні на вантовому мості встановлено  влаштовано останню секцію прогонової будови –міст з’єднав Правий і лівий береги Дніпра. Попереду — добудова пілону, зварювання сегментів перекриття в одну смугу балки жорсткості, монтаж вантів и опускання балки жорсткості в проєктне положення з натяжкою вант. Після цього  мостобудівники розпочнуть влаштування гідроізоляції та дорожнього покриття — и готуватимуть міст до відкриття руху, яке заплановано пустити до кінця поточного року.