В рамках програми Президента «Велике будівництво» тривають роботи на зведенні  Автотранспортної магістралі через річку Дніпро у  Запоріжжі.

 Мостобудівники цілодобово водночас працюють на декількох спорудах.

Так, на споруді № 4н (низова частина балкового мосту) працівники генпідрядної та субпідрядних організацій закінчують збирання секції № 3. Наразі вже зібрано 8 головних балок, 8 нижніх та 8 верхніх ортотропних плит, а також 14 консольних плит. Ведуться підготовчі роботи для третього етапу поздовжнього насування на 96м.

На підході до низової частини балкового мосту з боку острова Хортиця (споруда № 5н) мостобудівники виконують роботи з армування 2 захватки (довжина 42м) для влаштування плити проїзної частини.

На споруді № 6 (естакада над кільцем на о. Хортиця)  розпочато армування плити проїзду. Також, там вже змонтовано 8 шт залізобетонних балок прогонової будови довжиною 33 м.

На підході до вантового мосту з боку острова Хортиця (споруда № 9н) наразі ведуться роботи з монтажу чотирьох тимчасових опор. Також на споруді мостобудівники змонтували 5 монтажних блоків коробчастої балки прогонової будови.

На споруді № 10в (верхова частина вантового мосту) продовжується ремонт крану TEREX та роботи з влаштування буронабивних паль опори ВО-3н.

На з’їзді з вантового мосту (споруді № 16) ведуться роботи з влаштування площадок під тимчасові опори.

На будівельному майданчику № 1 в районі Кривої бухти також кипить робота. Там мостобудівельники на стапелі № 2 збирають п’яту секції прогонової будови вантового мосту (всього на обидві сторони мосту потрібно 12 таких секцій). Підрядники вже змонтували 6 головних балок, 6 нижніх та 4 верхніх ортотропних плит.

На флагмані президентської програми “Велике будівництво” наразі задіяно 511 працівників.