Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні зустрівся зі студентами Запорізького національного університету, в рамках тижня освіти. Як зазначив голова області, ЗНУ на сьогодні кращий вищий навчальний заклад регіону – за результатами вступної кампанії 2021 року він посів перші місця за кількістю набраних бакалаврів (1686) та  магістри (1056).

Олександр Старух зазначив, що на сьогодні дуже важлива співпраця органів влади та науковців. Нещодавно на зустрічі з ректорами ВИШів Запорізької області була досягнута домовленість про залучення представників вищої школи до процесу формування стратегії регіонального розвитку.

Вищі навчальні заклади – зосередження інтелектуального потенціалу регіону. Університет має приймати участь у розробці стратегії розвитку Запорізької області, писати свої програми. Це складова дуальної освіти, — зазначив Олександр Старух.

Зокрема, голова області запросив науковців долучатися до розробки програми цифрової оцінки врожаю, та до створення стратегії розвитку острова Хортиця.  Наприклад біологи ЗНУ можуть допомогти у відродженні флори та фауни заповідника, зазначив голова ОДА.