Сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух у форматі zoom-конференції провів зустріч з представниками Запорізької області, які вже за кілька днів виступатимуть на Олімпійських Іграх в Токіо. Нагадаємо, Запорізьку область на головних змаганнях планети представляє вісім спортсменів: легкоатлети — Микита Барабанов, Катерина Климюк, Анастасія Бризгіна; стрибуни у воду – Вікторія Кесарь, Олег Сербін; плавці – Сергій Фролов, Сергій Шевцов; борець греко-римського стилю – Парвіз Насібов.

Спортсмени, які знаходяться на зборах в Україні та Японії поділилися емоціями напередодні старту Ігор.

— Почуваюся відмінно, слава Богу все добре,  все іде як треба. І дай Бог ми повернемося додому не з порожніми руками, та порадуємо країну і Запорізький край, та всіх наших близьких, — розповів борець греко-римського Стилю Парвіз Насібов, який зараз знаходиться в Миколаїві.

Плавці Сергій Фролов та Сергій Шевцов вже у Японії, у Осаці вони проводять тренувальні збори у складі національної команди, і вже з Дня на День переїдуть до Олімпійського селища.

-Дякую за підтримку, тим хто допомагає спортсменам, спорт це нелегка робота, яка потребує підтримки – для нас це дуже важливо! Перенос Олімпіади для всіх був нелегким, збився підготовчий цикл, підготовка пішла не за планом. Але ми зберемося, і покажемо все на що ми спроможні! Для мене це третя олімпіада я налаштований доволі серйозно, і хочу щоб Запоріжжя було на найвищій сходинці п’єдесталу. Дякую своєму тренеру Ігорю Бондаренку за те що мене виховав, дав знання в спорті, підняв мене – я йому дуже вдячний! – розповів Сергій Фролов.

-Зараз знаходжуся в Осаці, потім буду переїжджати в Олімпійське селище. Свою дистанцію буду плисти вже 27 червня як і Сергій Фролов. Хочу подякувати всім за допомогу у підготовці. Для мене відбір на Олімпіаду був одним з найскладніших у житті, я перейшов до іншого тренера, торік, коли планував виконати норматив, змагання відмінили, на інших не був в тій формі, в якій потрібно… Але зараз я впевнений, що у нас все вийде, і все буде так як ми запланували і навіть краще!, — зазначив Сергій Шевцов.

Також у конференції взяли участь легкоатлети Микита Барабанов і Катерина Климюк, та стрибунка у воду Вікторія Кесарь. Дівчата під час включення наголосили на тому, що хотілося б у майбутньому готуватися до Олімпіади у Запоріжжі, і акцентували увагу на необхідності оновлення спортивних об’єктів.

Голова ЗОДА Олександр Старух запевнив, що така робота ведеться:

-Президент ініціював програму реконструкції ДЮСШ. І зі 100 ДЮСШ, які мають відновити наступного року,  в неї увійшли 10 запорізьких . Туди потрапили ті школи, які мають найкращий результат, і я гадаю ми зробимо протягом наступного року все, щоб наші спортсмени мали гідні умови. Аби до наступної Олімпіади готувалися у Запоріжжі, — зазначив Олександр Старух.

Успіху на головних змаганнях планети олімпійцям побажали також заступниця голови ЗОДА Злата Некрасова, народні депутати України Генадій Касай та Павло Мельник, директор КЗ ЗОШВСМ Олексій Гацуля, віце-президент ФЛАЗО Володимир Самоленко, ЗТУ Євген Чертков та ЗТУ Ігор Бондаренко.

-Кожен з вас пройшов дуже довгий важкий шлях для того щоб мати таку можливість представляти нашу країну на цих змаганнях. Ми віримо у вас, пишаємось вами, бажаємо удачі! – зазначила, звертаючись до олімпійців заступниця голови ЗОДА Злата Некрасова.

Зазначимо, що першими у боротьбу за нагороди Олімпійських Ігор вступають представники водних видів спорту – 26 червня на вишці 10 м у синхронних стрибках стартує Олег Сербін. 27 червня на дистанції 800 м вільним стилем виступить Сергій Фролов, цього ж дня на 100 м вільним стилем кваліфікуватиметься Сергій Шевцов.