Сьогодні під час наради з керівниками структурних підрозділів  облдержадміністрації, яка пройшла під головуванням очільника регіону Олександра Старуха, першим питанням була ситуація з темпами росту захворюваності на COVID19 та вакцинацією жителів області.

Олександр Старух зазначив, що на сьогодні вакциновано 28% жителів Запорізької області. Минулого тижня область встановила рекорд – за добу робили понад 7 тисяч щеплень. Необхідно зберегти позитивну динаміку,  адже регіон стоїть на порозі червоної зони карантину. Зараз акцент на вакцинації освітян, держслужбовців, працівників громадських закладів.

На сьогодні працівники запорізьких закладів освіти щеплені на 77,5% (перша та друга доза). Найкращий відсоток серед закладів професійної/професійно-технічної освіти – 87 %, працівники шкіл щеплені на 82%, садочків – на 75%.

Щодо щеплення держслужбовців – у Запорізькій облдержадміністрації вакциновано 83.8% працівників. У Бердянській районній державній адміністрації — 81%. У Пологівській  — 75,3%, Запорізькій — 73,6%, Василівській – 72 %, Мелітопольській — 70,5%.

Голова ЗОДА наголосив, що в області створено всі умови для безкоштовної вакцинації населення. З минулого тижня вакцинуватися можна і у відділеннях «Укрпошти» (перелік відділень буде опубліковано додатково). За минулі вихідні послугою вже скористалося 80 пенсіонерів та працівників відділень запорізької «Укрпошти».

— Головне завдання обласної влади сьогодні – знизити захворюваність, аби область не потрапила у червону зону, — зазначив Олександр Старух.