Сьогодні заступники голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова та Руслан Шиханов прийшли на ранкове тренування вихованців комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу «Металург» Запорізької обласної ради, аби подивитися як працює об’єкт, реконструйований торік за програмою Президента України «Велике будівництво».

Футбольне поле було відкрито після ремонту восени 2020 року -вартість робіт склала — 17 млн 277 тис. грн, у тому числі з Державного фонду регіонального розвитку – 15 млн грн, з місцевого бюджету — 2 млн 277 тис. 030 грн

В результаті юні футболісти обласної СДЮШОР отримали сучасний футбольний стадіон з трибунами, для тренувань та проведення матчів обласних та всеукраїнських змагань. Наразі у закладі тренується 400 юних вихованців у 26 академічних групах під керівництвом 11 кваліфікованих тренерів.

Заступники очільника Запорізької облдержадміністрації були не лише глядачами, а й взяли участь у тренуванні футболістів вікової групи U15 (тренер Сергій Зайцев) та особисто перевірили якість футбольного газону та бігових доріжок стадіону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *