Представники обласної влади сьогодні провели зустріч з керівниками всіх закладів вищої освіти Запорізької області та провідними науковцями регіону – круглий стіл присвятили до Дня науки.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Старух та голова Запорізької обласної ради Олена Жук, звернулися до науковців з пропозицією долучатися до розробки стратегічних документів та реалізації важливих соціально-економічних проєктів, а також стратегій розвитку громад Запорізької області. Для цього пропонують  створити єдина платформа, на якій всі університети разом системно займатимуться опрацюванням проблем регіону.

Подібну співпрацю активно практикує Мелітополь — за словами ректора Мелітопольського державного педагогічного університету Анатолія Солоненка, цей ВИШ активно долучається до планування розвитку Мелітополя та новоствореного Мелітопольського району.

Учасники круглого столу обговорили науковий потенціал кожного вищого навчального закладу регіону, наявні у них ресурси та можливі проблеми. Всі керівники вишів виявили готовність активно співпрацювати з обласною владою.

Наш університет має багато напрацювань, потужний науковий потенціал, який варто використовувати задля розвитку території та покращення життя наших співгромадян. Це має бути системна робота влади та науки, – наголосив ректор Запорізького національного університету Микола Фролов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *