У Запорізькій області сьогодні вакциновано від COVID близько чверті освітян, про це розповів сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Старух, під час традиційної пресконференції. Голова ЗОДА зазначив, що треба пришвидшувати темпи – адже за рекомендаціями МОЗ, якщо регіон вийде з «зеленої» зони, буде дозволено працювати в офлайн-режимі лише тим закладам, де щеплено 80% працівників.

Олександр Старух закликав освітян відповідально ставитися до початку нового навчального року в особливих умовах та забезпечити власну безпеку під час учбового процесу.

— Першого вересня усі школи однозначно зустрінуть свої учнів. Але про те, щоб навчання проходило в звичному нам режимі з мінімумом онлайн-незручностей і з максимальною користю для дітей, треба думати вже сьогодні. Необхідно наростити темпи вакцинації серед педагогів, щоб у разі погіршення епідситуації, школи могли повноцінно працювати. Також самим педагогам треба задуматися про безпеку та власне здоров’я і зробити щеплення, аби уникнути негативних наслідків COVID, — наголосив Олександр Старух.