«Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» потрапив до переліку об’єктів малої приватизації, які готуються виставити на аукціон найближчим часом. Загалом в регіоні до цього переліку увійшло продажу 19 об’єктів нерухомості, більшість з яких — нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий. Перелік доступних для приватизації об’єктів можна переглянути за посиланням.

Нещодавно  Фонд державного майна України запустив зручний сайт, де тепер можна знайти усі наявні пропозиції.

Відповідно до закону, до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 млн грн. Проте здебільшого на продаж виставляються значно дешевші лоти — окремі будівлі, автомобілі, і лише іноді цілі майнові комплекси та підприємства.

Це державні активи, які сьогодні здебільшого не використовуються. Мета їх приватизації — знайти нових власників, які зможуть дати їм нове життя: оновити, відкрити власний бізнес або ж просто ефективно використовувати. Саме підприємці найчастіше беруть участь в приватизаційних аукціонах.

Продаж об’єктів відбувається онлайн в системі Прозоро, що гарантує доступ до аукціонів для всіх охочих та виключає можливість маніпуляцій.  

За інформацією ФДМУ, у 2020 році програма приватизації дозволила залучити до державного та місцевих бюджетів 3 млрд гривень. Цього року планку встановили ще вище — на аукціонах планується отримати 12 млрд гривень надходжень.

Один комментарий к “Запорізький алюмінієвий комбінат виставлять на аукціон”
  1. Это че, прикол такой, що там продавать мусор и руины, там даже металлалом весь продали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *