Другу срібну медаль збірній України на Олімпійських Іграх в Токіо приніс борець греко-римського стилю Парвіз Насібов. У фінальній сутичці вагової категорії до 67 кг українець програв іранцю Мохаммаду Резі Гераї з рахунком 1:9. Для 22-річного Насібова це була перша Олімпіада. У півфінальній сутичці українець зустрічався з представником Єгипту Ельсайєдом Мохамедом і вирвав перемогу, поступаючись протягом поєдинку з рахунком 0:5.

«Хочу висловити всім величезну подяку за привітання, я все бачу, але просто фізично не встигаю всім відповісти. Я дуже довго йшов до цієї медалі, заради цього моменту я тренувався все своє життя, і хвала Всевишньому — він не залишив мене з порожніми руками. Він винагородив мій щоденний труд.
Цю медаль я ділю зі своїми наставниками Салєєвbv Миколою Леонтійовичем; Чертковим Євгеном Олександровичем, вони завжди були зі мною, при злети й падіння, робили все для моєї підготовки. Також, мої батьки — вся моя сім’я, всі ці люди робили все, щоб у мене вийшло, в усьому мені допомагали, завжди мене підтримували і вірили.
І окрему подяку хочу висловити Володимиру Володимировичу Шацьких, ця людина повірила у мене, відстоювала мене, побудувала грамотну підготовку, ми виконали величезну роботу, і я шалено радий, що виправдав його віру в мене, що не підвів його очікувань. Тому це наша спільна заслуга. Сьогодні я задовольняються сріблом, але обов’язково розміняю його на золото. Інша Аллаг. Все тільки починається », — написав Насибов у себе в Інстаграм.