В Токіо тривають ХХХІІ літні Олімпійські Ігри. Днями ще четверо представників Запорізької області намагалися поборотися за медалі головних змагань планети.

Найкращого результату досяг плавець Сергій Фролов – він зумів пробитися  до фіналу на дистанції 1500 м вільним стилем. У вирішальному запливі плавець став восьмим, показавши час 15:04.26. перше срібло Україні на цій Олімпіаді, з результатом 14:40.66 приніс інший українець – Михайло Романчук.

Одинадцяте місце в змішаній естафеті 4х400 м посіли запоріжці Микита Барабанов та Катерина Климюк. Цей вид програми вперше був представлений на Олімпійських Іграх. Разом з Катериною Климюк і Микитою Барабановим бігли Аліна Логвиненко та Олександр Погорілко.  Майже повторивши свій кращий час, наша команда фінішувала шостою в забігу з результатом 3:14.2, та одинадцятою в загальному заліку, і не змогла кваліфікуватися до фіналу.

У змаганнях зі стрибків у воду на трампліні 3 м серед жінок не змогла подолати стадії кваліфікації запоріжанка Вікторія Кесарь – у підсумковому заліку вона стала 23-ю, набравши 238.20 балів. Ще одна українка Ганна Письменська фінішувала 24-ю, з сумою 232.30 бали.

Таким чином на Олімпійських Іграх в Токіо залишається виступити трьом запорізьким спортсменам. Вже завтра, 3 серпня, у змаганнях з греко-римської боротьби стартує запоріжець Парвіз Насібов.

А 5 серпня в жіночій естафеті 4х400 м мають виступати Катерина Климюк та Анастасія Бризгіна.