Нещодавно ми повідомляли, що восьму олімпійську ліцензію на Ігри в Токіо приніс Запорізькій області борець греко-римського стилю Парвіз Насібов. Цей молодий спортсмен на сьогодні є одним з найперспективніших «класиків» України. Свого часу борець переїхав до нашого міста з Миколаїва. Виступаючи за Запорізьку область Парвіз неодноразово ставав переможцем міжнародних турнірів, багато разів приносив регіону золото чемпіонатів та Кубків України, ставав чемпіоном Європи та призером чемпіонату світу серед юніорів. Втім Заслужений майстер спорту України ще й досі почувається на Запоріжжі в гостях – спортсмен не має власного житла, і змушений винаймати квартиру.

Про це розповів сьогодні наставник молодого борця, Заслужений тренер України, Євген Чертков, під час зустрічі з начальником управління молоді, спорту та фізичної культури Запорізької облдержадміністрації, Наталею Власовою:

Ми всі дуже радіємо за нашого спортсмена, але для того щоб був результат і в Токіо необхідно вирішити ряд важливих питань. В тому числі, як зазначив тренер спортсмена Чертков Євгеній Олександрович,  не вирішеним залишається квартирне питання, адже на сьогодні Парвіз не має свого власного житла і проживає в орендованій квартирі! Це треба виправляти! Будемо спільними зусиллями вирішувати і сподіваюсь, що нас обов’язково підтримають та все вдасться, — написала посадовиця на своїй сторінці у Фейсбуці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *