«Укрзалізниця» планує здати в оренду низку привокзальних площ, в тому числі і площу перед вокзалом «Запоріжжя-1». Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик під час презентації можливостей оренди площ на вокзалах у вівторок.

«Оренда площ на вокзалах — це нові можливості для бізнесу. Світова практика показує, що вокзал може бути як зручним транспортним хабом, так і сучасним торговельно-розважальним центром. Ми готові до співпраці з усіма, хто готовий спільно з нами розвивати та осучаснювати наші вокзальні комплекси», — наголосив він.

Загалом планується передача в оренду комерційних площ 24 вокзалів, яка пройде в п’ять етапів. У червні 2021 року «Укрзалізниця» збирається передати в оренду 8,4 тис. кв. м. на вокзалах Козятин, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Хмельницький, Суми.

В «Укрзалізниці» очікують, що передача вокзальних площ в оренду сприятиме розвитку інфраструктури:

«Що ми бачимо на виході? Громадяни та гості нашої країни, прибувши на вокзал, можуть смачно поїсти на фуд-кортах відомих брендів, випити запашні напої в кав’ярнях, придбати сувеніри, відвідати фірмові магазини великих мереж та виробників, скористатись послугами банків, порадувати близьких свіжими квітами з крамниць, а маленькі пасажири — весело провести час у зонах для дітей. Саме такими ми бачимо сучасні вокзали й докладаємо всіх зусиль щоб зробити це якнайшвидше», — резюмував Іван Юрик.

Нагадаємо, що від передачі в оренду зазначених площ на 24 вокзалах Укрзалізниця планує отримувати на місяць щонайменше 8,4 млн грн, а на рік — понад 100 млн грн.