Про резонансні історії цих запоріжців торік писали національні та регіональні ЗМІ – мама двійні у 15 років, малюк, який терміново потребує пересадки шкіри та родина з десятьма дітьми, яка через пожежу лишилася без даху над головою.

 Як живуть всі ці люди сьогодні повідомила заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова, відома у місті своєю діяльністю як чиновник, а раніше очолювала благодійний фонд «Емоція», який постійно надає допомогу запоріжцям, що опинилися в біді.

ШАНС НА НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

Багатодітна мати Тетяна опинилася у непростій ситуації – жінка вдова, сама виховує п’ятьох дітей, двоє з яких – інваліди. Вийти на роботу Тетяна не може, через тяжке захворювання одного з дітей – будь-якої миті у нього може початися напад епілепсії. Сім’я живе на допомогу в 4000 грн не лише у злиднях, а й у холоді – замінити зламаний котел опалення не вистачало коштів, діти постійно хворіли. Дізнавшись про проблему, фонд поспішили на допомогу Тетяні. Завдяки допомозі запорожців необхідну суму для Тетяни вдалося зібрати за півдня. Тепер багатодітна сім’я має новий котел опалення, доставили предмети першої необхідності — побутову хімію, одяг, памперси, продуктові набори, інвалідний візок для одного з дітей.

 НОВИЙ БУДИНОК ДЛЯ ПОГОРЕЛЬЦІВ

Цілий будинок у подарунок отримала ще одна багатодітна сім’я, яка звернулася по допомогу. У Вікторії Анатоліївни, із села Верхівцеве за 140км від Запоріжжя, згорів будинок. Жінка та її десять дітей залишилися без даху над головою. У відчайдушній ситуації першим відгукнувся благодійний фонд «Емоція». Златі Некрасовій зі своєї фейсбук сторінки вдалося в найкоротший термін зібрати суму, на покупку нового будинку – житло обладнали все необхідним. А багатодітна сім’я знайшла не лише дах над головою, а й шанс на щасливе майбутнє.

15-РІЧНА МАМА ДВІЙНИ

Резонансна історія трапилася минулого року і в селі Біленьке — 15-річна дівчинка народила недоношену двійню, кожен малюк важив по 1500 грам. Хлопчики одразу ж потрапили до реанімації, один перебував у тяжкому стані. Сім’я молодої мами живе дуже скромно, навіть грошей на ліки для реанімації не було. Шефство над малюками та юною мамою взяв благодійний фонд «Емоція», який і забезпечував їх усім необхідним 2 місяці, доки сім’я перебувала в реанімації на межі життя та смерті. Завдяки підтримці Злати Некрасової малюків вдалося виходити. Хлопчики зміцніли, і зараз підростають вдома.

ВРЯТУВАЛИ МАЛЮКА, ЯКИЙ ПОТРЕБУВАВ ПЕРЕСАДКИ ШКІРИ

Дивом вдалося врятувати й маленького Кирила, який вступив до лікарні із опіками п’ятої частини тіла. Дитина сирота, її виховує одна бабуся. Кирюша потребував дорогого лікування, грошей на яке не було.Фонд «Емоція» повністю взяв на себе лікування дитини та пересадку шкіри, а також подальшу реабілітацію. Малюк отримав шанс на нормальне життя! Більше того не пройшли і повз інші проблеми сім’ї – в будинку бабусі поміняли вікна та двері, купили нову газову піч, ліжечко та манеж, дитину забезпечили необхідними речами, іграшками, закупили сім’ї продукти.

Чудеса справді трапляються там, де у них вірять, і там, де є ті, хто готовий жертвувати свої сили та час для допомоги іншим. Для фонду «Емоція» це лише чотири з гарним кінцем – організація постійно опікується тими, хто потрапив у біду. Волонтери дякують усім запорожцям, які допомагали знайти вихід у цих непростих ситуаціях. Упевнені – їм буде приємно дізнатися, що зараз ці сім’ї живуть щасливо

Сподіватимемося, що і на своїй посаді Златі Некрасовій вдасться зробити ще чимало добрих справ для всіх мешканців Запорізької області.