Поточний середній ремонт автотраси Т-08-20 «Якимівка-Кирилівка» на Запоріжжі виходить на фінішний етап – на об’єкті протяжністю 41,6 км завершено влаштування верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА), повідомляють у Службі автомобільних доріг Запорізької області.

На сьогодні спеціалісти компанії виконують на ділянці облаштування з’їздів та примикань, влаштування тротуарів, в’їздів у двори та відновлення водопропускних труб.

Також паралельно проводять укріплення узбіч та розчищення придорожньої смуги від чагарників та дрібнолісся.

Незабаром стартуватимуть роботи із встановлення бар’єрного огородження, нових дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

Нагадаємо, відновлення траси Т-08-20 розпочалось на початку травня на ділянці км 2+848 – км 44+415 від селища Якимівка у напрямку селища Кирилівка.

За цей період було зроблено фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття; влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону; влаштування верхнього шару покриття зі ЩМА; влаштування прикрайкових лотків; облаштування автобусних зупинок;

Для реалізації проєкту, що втілюється  в рамках програми президента «Велике будівництво», використано майже 150 тис. т асфальтобетонних сумішей, які постачались із нашої нової виробничої бази у місті Мелітополь, де у травні 2021 року розпочав роботу надсучасний асфальтобетонний завод MARINI TOP TOWER 3000 продуктивністю 240 т/год.

Довідка: Автотраса Т-08-20 протяжністю 41,6 км проходить територією Якимівського району Запорізької області через населені пункти Кирилівка, Лиманське, Косих, Шелюги, Мала Тернівка та Якимівка.

Під час курортного сезону автошляхом користуються сотні тисяч автомобілістів. Відновлення траси істотно покращило умови дорожнього руху до курортів Азовського моря. Пересуватись дорогою нарешті стало комфортно та безпечно.