Вчора депутати Запорізької обласної ради проголосували за звільнення директора КНП “Запорізька обласна інфекційна лікарня” Володимира Шинкаренка. Рішення підтримали 46 депутатів з 64 присутніх на сесії.

Нагадаємо, звільнити голову  медичного закладу, в якому у лютому поточного року загинули четверо людей (лікарка та троє пацієнтів), вдалося з другої спроби.  18 березня депутати проголосували за проведення службового розслідування стосовно директора КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня» Володимира Шинкаренка. На час розслідування керівника відсторонили від займаної посади. Влітку Шинкаренко оскаржив у суді своє відсторонення і повернувся на посаду. І це незважаючи на те, що перевірки інфекційної лікарні вивили численні порушення – від питань техніки безпеки , до ведення бухгалтерії і незаконних виплат адміністрації.

Я подала проєкт рішення, базуючись на двох документах: акт перевірки облрадою інфекційної лікарні та акт перевірки держаудитслужби. За результатами обох перевірок з’ясувалося, що за 5 місяців (облрада стільки часу перевіряла лікарню — ред.) були виявлені системі грубі порушення умов контракту, втрати бюджету, як державного, так і обласного, склали понад 6 млн гривень, — сказала автор проєкту, депутат Ірина Лєх.